Strona główna > sprawy bieżące WSM > Wolne wnioski lokatorów 2015-2016

Wolne wnioski lokatorów 2015-2016

 1. Członek Spółdzielni
  25 września 2018 o 5:34 pm

  Witam.
  Pytanie czy na stanowisko Prezesa jest tylko wymagane wykształcenie magisterskie- co to jest? Dobry inżynier już nie może składać podania, ani mgr inżynier. Ciekawe to ogłoszenie. Pewnie nie będzie to opublikowane, ale jak Państwo przypuszczają w nowym niezależnym blogu będą opublikowane wszystkie wpisy, które nie zostały dopuszczone do opublikowania.Jeszcze jedno, czy magister nauk politycznych może być?

  • 26 września 2018 o 9:41 am

   Witam,
   W odpowiedzi informuję, że oferta pracy na stanowisko Prezesa Zarządu została opracowana przez Radę Nadzorczą Wejherowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zgodnie z postanowieniami obowiązującego Statutu.

   Pozdrawiam,
   Jakub Sikora

 2. Lokator
  13 czerwca 2016 o 5:32 pm

  Czyżby od Stycznia br w WSM nic się nie działo?- brak aktualności. Muszę sprowokować do większej komunikatywności Zarząd jak i Radę Nadzorczą.

  • 22 czerwca 2016 o 12:33 pm

   Witam,
   Cieszymy się z Pana powrotu do aktywności na stronie internetowej Spółdzielni.
   Jak Pan doskonale wie, wszystkie interesujące każdego mieszkańca informacje można na bieżąco uzyskać w siedzibie Zarządu lub w administracjach poszczególnych osiedli.
   Zapraszamy do kontaktu: http://www.wsm.wejher.pl/kontakt.html
   Pana wiedza i długoletnie doświadczenie w pracy społecznej na rzecz Spółdzielni (wyrażane wielokrotnie na blogu) nie może zostać pominięte i stanie się inspiracją dla nowo wybranych członków Rady Nadzorczej.

   • Lokator
    23 czerwca 2016 o 10:21 am

    Dziękuję za dowartościowanie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby Członkowie Spółdzielni otrzymywali bieżące informacje z działalności WSM przez internet. Nie wszyscy mają czas i środki lokomocji, aby udawać się do swoich administracji w celu pozyskania aktualności. Państwo zmuszacie mnie do pośredniczenia w przekazywaniu informacji, czy na tym blogu, lub innym stworzonym na potrzeby komunikowania się z mieszkańcami WSM. Dziwię się, że portal WSM nie może służyć spółdzielcom, za utrzymanie którego płacą. Proszę Zarząd WSM jak i nową Radę Nadzorczą o przemyślenie swej decyzji dla dobra Członków WSM – to nic nie kosztuje.

   • 28 czerwca 2016 o 10:39 am

    Dziękujemy za cenne rady.
    Ponownie informujemy, że podane wcześniej dane kontaktowe (http://www.wsm.wejher.pl/kontakt.html) są aktualne i każdy kto szuka informacji na stronach internetowych – bez pośredników – może je otrzymać.

 3. Lokator
  13 stycznia 2016 o 8:29 pm

  W blokowiskach brakuje sieci hydrantowej- jak Państwo myślicie, kto to będzie sponsorował, oczywiście Członkowie Spółdzielni. Tak sobie życzą Władze Miasta nasyłając na kontrolę Państwową Straż Pożarną. Może by tak przyszli na Halę Pomorską i zobaczyli przekroczenie wszystkich standardów bezpiecznej ewakuacji- zawężone przejścia- wszystko jest do czasu. Pytam się gdzie jest administrator tej hali?

 4. Lokator
  4 kwietnia 2015 o 5:07 pm

  Chciałbym jeszcze dodać, że są jeszcze inne Projekty Obywatelskie, o których nie wspomina WSM, a mają być realizowane w obrębie zasobów Wejherowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ich realizacja ułatwi Członkom Spółdzielni codzienne życie. Szkoda, że na stronie WSM nie są one ujęte, a szkoda.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: