Strona główna > sprawy bieżące WSM > Wolne wnioski lokatorów 2017

Wolne wnioski lokatorów 2017

Advertisements
 1. Lokator
  7 czerwca 2017 o 3:09 pm

  Czy będą jeszcze w tym roku podane przegłosowane uchwały do wiadomości Członków Spółdzielni Z WZCZ? Czyżby na nowo dalej działa cenzor? Proszę wrzucać wszystkie wiadomości, bo już zebrało se trochę i trzeba będzie wszystkie zapytania opublikować niezależnie.

  • 9 czerwca 2017 o 7:20 am

   Witam,
   Dziękujemy za złośliwości oraz uszczypliwości z Pana strony. Jednocześnie informujemy, że zestawienie tabelaryczne podjętych uchwał na Częściach Walnego Zgromadzenia Członków WSM jak co roku publikujemy zgodnie z Ustawą o SM na naszej stronie internetowej w zakładce: http://www.wsm.wejher.pl/walne.html
   Przedmiotowe zestawienie zostało zamieszczone dnia 30.05.2017 r.
   Pozdrawiam,
   Jakub Sikora

 2. B.TERECH
  14 marca 2017 o 10:47 am

  …….odp.dokładna i wyczerpująca.Podzikowania

 3. mieszkaniec
  8 marca 2017 o 5:38 pm

  mam pytanie. co z wycinką drzew w Spółdzielni ?

  • 10 marca 2017 o 9:36 am

   Witam,
   W odpowiedzi Informuję, że usunięcie drzew i krzewów z terenu nieruchomości zarządzanych przez WSM może odbywać się wyłącznie na zasadach określonych w Ustawie o ochronie przyrody z dnia 16 kwietnia 2004 r. ( Dz.U.z 2015 r.poz. 1651 ) z późniejszymi zmianami.
   Ustawa z dnia 16 grudnia 2016 r o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach /Dz. U. z 2016r. poz. 2249/ , która weszła w życie 1 stycznia 2017 roku, wprowadziła szereg istotnych zmian w przepisach dotyczących wydawania zezwoleń na usunięcie drzewa lub krzewu ale odnoszą się one jedynie do nieruchomości stanowiących własność osób fizycznych i są usuwane na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz drzew i krzewów usuwanych w celu przywrócenia gruntów nieużytkowanych do użytkowania rolniczego.
   Spółdzielnia planowo prowadzi prace pielęgnacyjne i porządkowe w odniesieniu do drzew i krzewów które posiadają obumarłe lub nadłamane gałęzie , zagrażają bezpieczeństwu mieszkańców oraz wymagają uformowania ze względu na estetyzację otoczenia.
   W wielu wypadkach decyzja o wycięciu lub przycięciu drzewa lub krzewu wynika z sugestii mieszkańców danej nieruchomości.
   Pozdrawiam,
   Jakub Sikora

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: